Alt Yapı

Özel Sistemler, Özel Müşteriler

Network nedir ?

Network kelimesini yeni yeni duymamıza rağmen hayatımızda çok yaygın ve sürekli olarak kullanmaktayız, gerek arkadaşlık ilişkilerinde, gerek sosyal medya ilişkilerinde ve resmi kuruluşlarımızda bu internet ağını kullanmaktayız. Network,  sadece bilgisayarlarınızda değil internet üzerindeki diğer ağların ve yazılımların paylaşılmasını sağlar.

Bizde Network Altyapısı & Firewall

Sistemlerin çalışması için gerekli olan, birimler arası veri iletimini sağlayan bir sistemdir. Sağlık, alışveriş ve bilimsel sektörlerin altyapısının son derece güçlü olması gerekmektedir. Gerektiğinde genişletilebilir olan ağ altyapıları için uygun şekillendirme ve şebeke enerjisinde oluşabilecek herhangi bir soruna karşı yedekli USP tüm sorunları online izlemekte ve filtrelemektedir.

Firewall, kelime anlamı (güvenlik duvarı) olup bilgisayarınızı, tabletinizi ve telefonlarınızı dışarıdan gelen virüs gibi zararlı yazılımlardan korumak için kullanılan bir programdır.

Donanım Altyapısı ve Sunucularımız; 

Donanım olarak HP Proline rack tipi kurumsal sunucular kullanmaktayız.

-Intel E5 çift işlemci (toplam16 care /12 core),

-E-SSD / SAS Hard Diskler,

- 256 GB ECC Registered Ram

 Aşağıdaki konfigürasyona sahip olanlarda mevcuttur ;

-Intel E3 işlemci,

-E-SDD / SAS Hard Diskler,

-32 GB Ecc Registered Ram Envanterimizde 400’den fazla sunucu bulunmaktadır.

Sunucularımızdan 130’dan fazlası standart özelliklere sahip HP sunuculardan oluşmaktadır. Network güvenlik donanımı olarak Juniper Netscreen model firewall kullanılmaktadır.

Yazılım Altyapımız

Yazılımlarımızın lisanlı olmasıyla beraber, işletim sistemleri, hosting kontrol panelleri ve destek yazılımlarımız olmak üzere birçok yazılım kullanmaktayız.

Uzman kadromuzla, sizlerin ihtiyaçlarını ekonomik ve kesintisiz network altyapımız ile karşılıyoruz. Müşterilerimize kesintisiz bir hizmet sunabilmek için, yüksek teknolojimizi sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda belirliyoruz. Co-location sunucu barındırma, Private data Space, Dedicated sunucu kiralama, web hosting alanları, sanal sunucular ve geniş bant internet erişim hizmetlerini de sizler için sağlıyoruz. 

kesintisiz hizmetin tek adresi isimkayit.com


VDS Kirala