Danışmanlık

En Başından, Hep Beraber

Reklam danışmanlığı
Rekabet ortamında siz değerli müşterilerimizi rakipleriniz arasında bir adım öne çıkarmak için yoğun çaba gösteriyoruz. Özel SEO uzmanlarımız tarafından sizin web sitenize girmiş olduğumuz özgün içeriklerle beraber sizin sitenizi arama motoru botları tarafından tanınmasına olanak sağlayıp, sitenizi üst sıralara çıkarmaktayız. Özel Class IP adresleri sayesinde tam olarak SEO için optimize edilmiş hosting ya da sunucu paketlerimizde yapılan çalışmalarla siteniz her zaman daha önde olacaktır. Sosyal medya platformları üzerinde grafik ekibimizin size özel tasarladığı grafiklerle, özgün paylaşımlar yaparak farklı bir tarz yansıtmaktayız. Sosyal medya ve google adwors reklamlarınızı düzenleyerek minimum bütçe ve maksimum geri dönüş elde etmekteyiz.

Web sitesi danışmanlığı
Yenilikleri takip eden, sorunlarınıza hızlı çözüm üreten, anahtar kelimelerin ve görsellerin kullanımıyla web sayfanızı geliştirmeyi amaçlayan, bu amaçları doğrultusunda geliştirmiş olduğumuz web sayfasını aynı seviyede tutmayı başarıyoruz. Size özel hazırlanmış php, html5 ve bootsrap tabanlı yazılımlarımızla sitenizi internette görünür hale getiriyoruz.

Sunucu yönetim danışmanlığı 
Teknolojinin hayatımıza girmesi ve gelişmesiyle iş hayatı da oldukça etkilenmiştir. İnternet üzerinde verilerinizin gizliliği ve sunucularınızın kesintisiz olması temel amaçlarımızdır.

Network danışmanlığı
Network ağınıza kayıtlı olan verilerin, saklanabilmesi ve yeniden kullanılabilmesi için gerekli olan desteği sağlamaktayız. Networkünüzü güvenli bir şekilde koruyarak siz değerli müşterilerimizin bilgilerini koruma altına alıyoruz. Ayrıca web sitenize olası bir saldırı durumunda kuracağımız firewall paketlerimizle güvende olduğunuzu sizlere hissettiriyoruz.

Veri merkezi danışmanlığı
Körfez-IKVM ve Bursa DGN veri merkezimizde bulundurduğumuz 900+ sunucumuz ile beraber 3000 den fazla kurumsal ve bireysel müşterimize hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için kabinet kiralama, sunucu barındırma, firewall barındırma, ip kiralama gibi tüm veri merkezi hizmetlerini sunmaktayız. Yedekli ISPler sayesinde Peering yapılarak 10Gbit/s büyüklüğünde kesintisiz bir network sunmaktayız. 2x 500 kva UPS ve Jeneratör sayesinde olası elektrik kesintilerinde hiçbir kayıp yaşanmayacak ve alternatörler sayesinde sunucularınıza dalgasız bir şekilde akım verilmeye devam edilecektir. Veri merkezindeki hassas klimalar ve hava temizleyiciler sayesinde sunucularınız, temiz bir ortamda soğuk ve nemsiz havayı kabinin ön tarafından çekerek arkadan çıkan sıcak hava özel egzozlar sayesinde dışarıya atılmaktadır. Kabinlerin ön ve arkalarını ayıran özel yalıtımlar sayesinde ön taraftaki soğuk havayla arka taraftaki sıcak hava birbirine karışmamaktadır. Bu sayede sunucularınız her zaman soğuk havayı emerek sıcak havayı güvenli bir şekilde dışarı atmaktadır. Olası bir yangın durumunda elektronik kartlara zarar vermeyen ve renksiz, kokusuz ve kalıntı bırakmayan FM200 yangın söndürme sistemleri görevini yerine getirerek sunucularınıza hiç bir zarar gelmeden yangın otomatik olarak söndürülmektedir. Bu hizmetleri ve alt yapımızı İsim Kayıt olarak tüm müşterilerimize sunmaktayız.

ikwebtasarım  ekibi olarak sizlere en iyi danışmanlık hizmetini biz sunarız.

VDS Kirala