Web Tasarım

Web siteniz, dijital dünyadaki vitrininizdir.

Web sitenizin tasarım ve içeriği ancak profesyonel ellerde amacına ulaşılabilir olduğunu unutmayınız. 
İsim Kayıt Web Software ekibi olarak, firmanızın kurumsal kimliğine uygun, etkileşimli, hızlı ve modern tasarımlar ile sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel çözümler üretiyoruz. Web tasarım ekibimiz, derin tecrübeleri ile birçok alanda yaptıkları araştırmalar ve geliştirmeler ışığında işinize kurumsal bir kimlik kazandırarak başarıya ulaştıracak en uygun web tasarımlarını profesyonel bakış açısıyla gözler önüne sermektedir. 

Kurumsal yapınıza dinamizm katacak web tasarımlarımız, İnternet ortamındaki dinamik yapısıyla web sayfalarının işlevlerini artırarak ürünlerinizin tanıtımlarının daha hızlı, daha geniş ve ayrıntılı olmasını sağlayacak, müşteri, bayi ve dağıtım firmalarınızın her an güncel bilgiye ulaşmalarını kolaylaştıracaktır. 


Responsive olan tüm web tasarımlarımız
Responsive olan tüm web tasarımlarımız, farklı ekran ölçülerine sahip cihazlarda yapısının bozulmadan dolaşa bilmesini sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Web sayfalarınız her cihazda orijinal yapısıyla görünecektir. Web tasarım mimarlarımız aynı zamanda Kurumsal yapınıza dinamizm katacak SEO çalışmaları yaparak Web sitenizin rakiplerinize oranla daha üst sıralarda görüntülenmesini sağlamaktadır. Tasarımlarımızın her adımında sizinle birlikte etkileşimli olarak çalışmaktayız. Yazılım süreç akışı olarak çevik yazılım geliştirme prensiplerini kullanıyoruz, böylelikle projelerimizin her adımında sizinle etkileşim halinde kalarak, yazılım geliştirme sürecinde sizlerle birlikte ilerliyoruz . Var olan tasarımlarımızda ortak fikir yürüterek en iyi sonucu almayı hedefliyoruz. Bu sebeple  sizi bir müşteri olarak değil ekibin bir parçası olarak görüyoruz.

web tasarım'da, sizin de isteklerinizi göz önünde bulundurarak, yapacağımız internet sitelerinin rakiplerinizin sitelerinden daha fazla tıklanacağı konusunda kendimize olan güvenimiz tam olup bizlere yapmış olduğu bütün işleri çok hassas titizlik içerisinde yapıp takdirinize sunmaktayız. Web sitesi firmanızın vitrini niteliğinde olup, firmanızın güvenirliği ve imajını yansıtması için çok önemli bir araçtır. Bu aşamada sizi diğer firmalardan ayıran yegane olgu web sitenizin ve web kimliğinizin görünümüdür. 

Firmamızın web tasarım hizmetlerindeki amacı;
İçeriği anlaşılır, yaratıcı ve görsel estetiğe sahip, kullanıcının sitede kaybolmadan rahatça dolaşabilmesinin sağlandığı, amaca yönelik, sitede kullanılan tüm içeriğin kurum kimliği ile uyumlu, kullanıcının sıkılmadan siteniz içerisinde dolaşabildiği, sitenize girdiği zaman çıkmak istemediği siteler oluşturarak onu destekleyici bir şekilde planlanmasını sağlamaktır.


Web sitenize ulaşan hedef kitleniz 
Web sitenize ulaşan hedef kitleniz sizi sanal ortamda tanımaya çalışacağını düşünürsek web tasarımının dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu olması gerekir. Bizde, bizden beklentilerinizin farkında olup, sizlere sizin bile hayal edemeyeceğiniz kalitede, içerikleri ideal, kullanıcı sıkmadan sitenizde dilediğince sörf yapabilmesini sağlayacak, hem siz müşterilerimizi hem de sitenizi ziyaret edecek kullanıcıları memnun edecek şekilde tasarlıyoruz.. Unutulmamalıdır ki en iyi web tasarım, sizi en başarılı şekilde yansıtan çizgilerle oluşur. İK Web Tasarım olarak son teknoloji ile hazırladığımız web tasarımları tamamen sizi yansıtan, sektörünüzün öncüsü olma yolunda kaliteli, güven verici çalışmalar olacaktır.

Son olarak!
Siz değerli müşterilerimiz için ürettiğimiz web sitelerinde, günümüzde bulunan son teknolojileri kullanıyoruz. Çağımıza uygun yenilik ve güzellikte tasarlanan web siteniz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Ayrıca 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.

VDS Kirala