E-Ticaret

Neden İsimKayıt?

Çünkü size özel tasarladığımız e-ticaret modülleri sayesinde internet üzerinde güvenli satış yapmak artık çok kolay!

  • Kolay kullanımlı, kullanıcı dostu, yönetici ara yüzü ve müşteri deneyimleriyle geliştirilmiş modüllerle işinizi rahatça yönetebilirsiniz.
  • Hayal ettiğiniz size özgü işinize uygun en kullanışlı sanal mağaza tasarımlarıyla rakiplerinize fark atacaksınız.
  • Yazılım ekibimiz tarafından sürekli geliştirilen Yönetim Paneline eklenen her özellikten yararlanabileceksiniz.
  • Yönetim paneli içerisinde anlamadığınız yerleri çekinmeden sorabilir, profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.
  • Veri merkezimizde kullandığımız kusursuz ve yüksek güvenlikli altyapımız ile verileriniz daima güvende olup, Teknik Destek İhtiyaç duyduğunuz her an 7/24 size destek olmayı bekleyen ekip arkadaşlarımız hazır bulunmaktadır. Esnek Altyapı Mevcut sistemlerimiz ile entegre edilerek uyumlu bir şekilde çalışır. Bu sayede güvenli, esnek ve modüler bir E-Ticaret altyapısına sahip olursunuz.
  • Yönetim paneli içerisinde anlamadığınız yerleri çekinmeden sorabilir. Profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Siz dinlenirken bile 7/24 açık E-ticaret siteniz çalışmaya devam etsin, sürekli siz kazanın.

E-ticaret paketi sayesinde N11- Gittigidiyor- Hepsiburada gibi E-Ticaret sitelerine kolaylıkla entegrasyon sağlayabilirsiniz. Web siteniz üzerinden ürün ve kategori yönetiminizi rahat ve güvenle yapabilirsiniz. Müşterileriniz ödemelerini banka havalesi modülünü kullanarak güvenle yapabilirler. Farklı ödeme seçenekleri sunarak müşterilerinizi rahatlatabileceğiniz kapıda ödeme modül entegrasyonu, müşterilerinizin kolaylıkla alışveriş yapmasını sağlayan sipariş ve kargo modülü entegrasyonu yapılır. Web sitenizin daha fazla kitleye ulaşabilmesi için gerekli haber ve içerik bilgisi içeren anket modülü entegre edilebilir. 

VDS Kirala