ikman kimdir?

İKMAN KİMDİR?

İnternet teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte günümüzde firmaların ve kişilerin web site sahibi olmaları bir zorunluluk oldu. Web sitesi sahibi olmak için iki önemli ürüne ihtiyaç var. Domain ve Sunucu...

Domain ve Sunucu talebinin artmasıyla birlikte bu konuda hizmet veren 100 lerce firma ortaya çıktı. Ancak bir çoğu kullanıcıyı yanıltmak ve mağdur etmekten öteye gidemedi.

İşte bu noktada dürüst, güvenilir ve 7/24 müşterisinin yanında olma ilkesiyle 2005 yılında İSİMKAYIT.COM firması kuruldu. Bu kuruluşla birlikte her an müşterisinin yanında olduğunu ifade eden kollarını açmış bir sembolü logo olarak kullanmaya başladı. İKMAN bu sembol ile birlikte bu misyonların bir çizgi film karakteri olarak hayat bulmasıdır.

İKMAN genç, dinamik, teknolojiyi takip ederek sürekli kendini güncelleyen, edindiği bilgi ve tecrübeyi en üst seviyede vermiş olduğu hizmete yansıtan, dürüst, güvenilir ve 7/24 müşterisinin yanında olan bir Türk çizgi film karakteridir. İKMAN karakterini çizgi film ve animasyon sektörünün tecrübeli ismi, AnimaTürk Animasyon firmasının kurucusu yapımcı ve yönetmen Mehmet Şenocak İSİMKAYIT.COM için tasarlamıştır.

ikmanın otobiyografisi

Tanıtım Videolarımız

İsim Kayıt Web Hosting Hizmetleri
İKMAN - Sanal Dünya Kahramanı
Sanal Dünyada Yeriniz Hazır!
VDS Kirala