Misyonumuz

2005 Yılından günümüze...

Firmamız 2005 yılında bireysel firma olarak web hosting, alan adı ( domain ) tescili, bayi hosting hizmetlerini vermeye başlamış, 2007 yılında Bireysel ve Kurumsal müşterilere hitaben yatırımlar yaparak alt yapısını güçlendirmiş ve VPS Sunucu, VDS Sunucu ve Dedicated Sunucu ile hizmetlerini bünyesine katmış, 2015 yılı içerisinde ki yatırımları ile Bursa Lokasyonun da Sunucu Barındırma ve Kabinnet hizmetlerini de bünyesine katarak hizmet portföyünü her zaman genişleterek yatırımlarına devam etmektedir. Sunucu ve Network Sistemlerinde Hızlı, Pratik, Güvenli Çözümler ! İsim Kayıt Bilişim Veri Merkezi alanında da müşterilerinin en üst düzey gereksinimleri karşılamaya çalışmıştır. Müşterilerine en iyi hizmeti sağlaya bilmek Yurtiçinde barındırdığı sunucularının yanı sıra Yurtdışında barındırdığı sunucu hizmetleri için de Hollanda ve Fransa da bulunan Veri Merkezleri ile 2015 yılı içerisinde bir anlaşma yaparak Kurumsal Üyelik çerçevesi kapsamında yurtdışından hizmet almak isteyen müşterilerine de güvenli ve kesintisiz hizmet vermeye başlamıştır.

Yenilikçiliği kendine ilke edinen firmamız, 2018 yılında İKMAN çizgi film karakterini oluşturarak firmasına yeni bir yüz daha eklemiştir. İnternet ve Sunucu ortamındaki en yeni gelişmeleri bünyesine dâhil ederek üst düzey performansı ve memnuniyeti amaçlamıştır. Kendine ait fizksel ve sanal sunucuları ile birlikte, Yaklaşık 2000 üzerinde Kurumsal ve Bireysel müşterisine hizmet vererek, bu hizmetin devamlılığını ilke edinen, kurulduğu günden bu güne kadar aynı prensiple çalışmalarına devam etmekte, müşteri memnuniyetine ve kaliteye önem vermektedir.

İşte bu noktada dürüst, güvenilir ve 7/24 müşterisinin yanında olma ilkesiyle 2005 yılında İSİMKAYIT.COM firması kuruldu. Bu kuruluşla birlikte her an müşterisinin yanında olduğunu ifade eden kollarını açmış bir sembolü logo olarak kullanmaya başladı. İKMAN bu sembol ile birlikte bu misyonların bir çizgi film karakteri olarak hayat bulmasıdır.

Firmamız, birlikte çalışılmakta olunan iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktadır. Hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize Web Hosting sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır.


Vizyonumuz

Daha iyi olma yolunda canla başla çalışıyoruz.

Gelecek adına önemli yatırımlar yaptığımız firmamız isim Kayıt Veri Merkezi ve Yazılım Hizmetleri A.Ş. için gelecek de daha çok kitleye hitap edip yeni uluslar arasın da tanınır hale gelmek için yoğun çaba sarf ediyoruz.

Teknolojinin gerisinde kalmamak için her zaman gündemi takip ediyoruz ve bu yönde çalışmalarımızı güncelleyip müşteri memnuniyetini sağlamak adına 7/24 canlı destek veriyoruz.

İşte bu noktada dürüst, güvenilir ve 7/24 müşterisinin yanında olma ilkesiyle 2005 yılında İSİMKAYIT.COM firması kuruldu. Bu kuruluşla birlikte her an müşterisinin yanında olduğunu ifade eden kollarını açmış bir sembolü logo olarak kullanmaya başladı. İKMAN bu sembol ile birlikte bu misyonların bir çizgi film karakteri olarak hayat bulmasıdır.

umuz gereği Başarının sırrını doğru yatırımla geçtiğini iyi biliyoruz bunun için yatırımlarımızı sadece sunucu sistemleriyle değil Mobil yazılım, Web tasarım gibi birçok projeler sürdürüyoruz.

Sunucu ve Networklerimizi geliştirmek adına Hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz. Yaklaşık 900+ Kendimize ait fiziksel ve sanal sunucuları ile birlikte, Yaklaşık 3000+ ‘i aşkın Kurumsal ve Bireysel müşterilere hizmet vermekteyiz bu sayıyı gelecekte ikiye hatta üçe katlayıp sizlere daha iyi bir hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

İsim Kayıt KOCAELİ Veri Merkezinde müşterilerimize hazırladığımız özel proje sunucuları ve diğer veri merkezlerinde ki sunuculara ait yedekleme Cloud hizmetlerini %99,9 Uptime oranı ile Kocaeli Veri Merkezimizce sağlanmaktadır. Kocaeli faaliyet gösteren firmamız İsim Kayıt Veri Merkezi ve Yazılım Hizmetleri A.Ş. olarak yatırımlarımızı her geçen gün daha da arttırıp siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Saygılarımızla..

VDS Kirala