Aralık-2021 Tarihli YazılarGoogleda Üst Sıralara Çıkma Yöntemleri

Google, adil bir arama sistemi sunabilmek adına çeşitli arama robotları ile çalışır. Bu robotlar web siteleri ziyaret ederek içerik hakkında bilgi toplar. Her bir sayfa için bir analiz raporu çıkartılır. İçerikler ne anlatmak istiyor, hangi ziyaretçi kitl

Daha Fazla

Googleda üst sıralarda olmak

Unutulmamalı ki bir web sitesinin internet ortamına açılması sadece bir başlangıçtır. Burada asıl hedef bazı çalışmalar ile web sitesinin ulaşılabilirliğinin arttırılması ve ziyaretçi sayısının yükseltilmesidir.

Daha Fazla

Profesyonel Web Tasarım

İşletmelere ait web siteleri ulaştığı ziyaretçileri etkilemeli ve iletişime geçme, satın alma ya da soru sorma gibi aksiyonları sağlaması gereklidir. Bu bakımdan en küçük işletmeden en büyüğüne mutlaka profesyonel web tasarım hizmeti alması gereklidir.

Daha Fazla

Suncu Yönetimi

Sunucu yönetimi, internet sitelerinin ya da internete bağlı veya lokalde çalışan diğer tüm uygulamaların bağlı olduğu sunucu bilgisayarların, düzgün ve stabil çalışmasını sağlayabilmek adına bu sunucuların takip ve kontrollerinin yapılmasıdır.

Daha Fazla

DNS Kaydı Nedir?

İnternet ortamında karşımıza binlerce web sitesi çıkar ve bunların sorunsuz çalışabilmesi için DNS’lerinin doğru bir şekilde yönlendirilmiş olması gerekir. Her web sitesine has bir IP adresi olması gerekir

Daha Fazla
VDS Kirala