Aralık-2021 Tarihli YazılarHosting Nedir?

Hosting, web sayfası bilgilerinizi saklayan ve insanlarca erişilmesini sağlayan sunucu sistemidir. Bir sunucu, web sitenizi görmek isteyen herkese sürekli olarak görünebilmesi için kesintisiz şekilde çalışan somut bir bilgisayardır.

Daha Fazla

Siber Saldırılardan Korunma Yöntemleri

Web siteniz, mail adresiniz, sosyal medya hesabınız her an hackerların saldırısına uğrayabilir. Çeşitli politik, kâr amaçlı yada tamamen zevk için siber suç işleyen hackerların saldırılarından korunmak için çeşitli önlemler almanız gerekir. Özellikle kur

Daha Fazla

Geleneksel web sitelerinden modern tasarımlara geçiş

Modern tasarımlarda da bulunan şeyde aslında daha net bilgiler ve görsellerdir. Yani modern web tasarımdan kasıt web sitenin öğelere ve animasyonlara boğulması değil de verilmesi gereken bilgilerin daha net ve açıkça verilmesidir.

Daha Fazla

Güvenli Online Alışveriş İçin Öneriler

Hemen her şeyde olduğu gibi online alışveriş konusunda da güvenliğe dikkat etmek son derece önemli. Kötü amaçlı kişilere bilgilerini kaptırmak ya da dolandırılmaktan korkan kullanıcılar genellikle online alışverişlerden uzak durmaya çalışıyor.

Daha Fazla

E-Ticaretin avantaj ve dezavantajları

İşini tamamen e-ticaret üzerine kurgulayanların yanı sıra, mevcut satış mağazalarına dijital dünyayı da eklemeyi tercih edenler hazırladığımız bu hızlı rehberde

Daha Fazla
VDS Kirala